احسان كرمی درون خندوانه به عنوان مجری برنامه جذاب جدید معرفی نمودند + عکس ديدني جذاب

دسته بندی: گلچین

یک روز مهم اخبار و خبر های جدید:

احسان كرمی درون خندوانه به عنوان مجری برنامه جذاب جدید معرفی نمودند + عکس ديدني جذاب

شب گذشته مرحله دوم خنداننده‌شو همراه اجرای احسان کرمی درون برنامه تلویزیون جذاب خندوانه آغاز نمودند.

احسان كرمی درون خندوانه

احسان كرمی درون خندوانه – شب گذشته مرحله دوم خنداننده‌شو همراه اجرای احسان کرمی درون برنامه تلویزیون جذاب خندوانه آغاز نمودند.

کرمی درون ابتدا توضیحاتی درون مورد مرحله دوم مسابقه ارائه داد و گفت: از این مرحله نهایتا ۸ نفر به مرحله سوم خنداننده شو وارد می‌شوند.

استندآپ اول این برنامه تلویزیون جذاب متعلق به حسین شاهرخ‌نیا از گروه حسن معجونی بود.
موضوع اجرای اجتماعی او «تغییرات ظاهری افراد درون طول وقت» بود.
شوخی همراه عمل‌های زیبایی و جراحی پلاستیک از موضوعاتی بود که حسین شاهرخ‌نیا درون اجرای خود به آن پرداخت.

526767 804 احسان كرمی درون خندوانه به عنوان مجری برنامه جذاب جدید معرفی نمودند + عکس ديدني جذاب

شقایق دهقان توضيح درباره این اجرا گفت: «حسین شیرینی ذاتی دارد ولی درون این اجرا انرژی کمتری داشت». اشکان خطیبی نگران شکایت انجمن جراحان پلاستیک بود! رامبد جوان اجرای حسین شاهرخ‌نیا را خیلی خوش ریتم، بی وقفه و همراه حساب و کتاب دانست و حسن معجونی به استرس شاهرخ‌نیا و دلایل آن اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:  نیکلاس کیج در کنار لباس سنتی مردم قزاقستان

بهزاد قدیانلو از گروه رامبد جوان، اجرای بعدی مرحله دوم خنداننده شو را بر عهده داشت. او درون این استندآپ به دغدغه «حقوق حیوانات» پرداخت و از زبان یک گوسفند شوخی‌های خود را بیان کرد! شقایق دهقان تاکید کرد که اعتماد به نفس و ریتم اجرای بهزاد را می پسندد.

حسن معجونی همراه وجود پذیرفتن مضمون نوشته ناب خواندني، تعریف‌ها را زیاد جور نمی دانست و بر این تاکید کرد که جنس طنز بهزاد قدیانلو فکر می‌خواهد. اشکان خطیبی همراه تایید صحبت‌های معجونی گفت: بهزاد شوخی‌هایش را مقداری دیر به عمل آورد. رامبد جوان اما همراه نظر سایر داوران موافق نبود و به فضاسازی خاص و ویژگی‌هایی منحصر به‌ فرد این شرکت کننده اشاره کرد.

استندآپ کمدی برنامه تلویزیون جذاب خندوانه

بانوی استندآپ کمدی برنامه تلویزیون جذاب شب گذشته، زینب موسوی از گروه شقایق دهقان بود. او موضوع اجتماعی «اسم گذاشتن روی فرزندان» را برای استندآپ خود انتخاب کرده بود.

رامبد جوان توضيح درباره اجرای زینب گفت: «تند و تیزی از ویژگی‌های منحصر به فرد زینب است.» اشکان خطیبی کمرنگ بودن نقش عمه را کار خطرناکی برای زینب دانست و توجه نداشتن به مخاطبان را ضعف اجرای او دانست.

بیشتر بخوانید:  ازدواج همزمان با ۲ خواهر و خاله آنها سوژه شبکه های اجتماعی شد + عکس

حسن معجونی نوشته ناب خواندني نوشته موسوی را درخشان خواند و عدم هماهنگی ریتم و اجرا را اشکال این استندآپ برشمرد.
شقایق دهقان نیز همراه تاکید بر نوشته زینب موسوی توسط خود این شرکت کننده، استندآپ کمدی او را یکی از درست ترین اجراها دانست.

فرهان معین‌زاده از گروه اشکان خطیبی آخرین شرکت کننده شب گذشته بود. او موضوع و دغدغه اجتماعی «بحران آب» را انتخاب کرد و توضيح درباره آن به اجرا پرداخت. شقایق دهقان همراه اشاره به این موضوع که شوخی حد و مرزی ندارد، توضيح درباره اجرای این شرکت کننده گفت: «مانند همه اجراهای گروه آقای خطیبی، اجرای درست و بجایی بود.» حسن معجونی سوژه این اجرا را دوست نداشت ولی این اجرای فرهان را بسیار راحت‌تر و روان‌تر از اجرای گذشته دانست. رامبد به این موضوع اشاره کرد که نسبت به مرحله اول میزان خنده های ما کم شده و توقعمان از شرکت کننده‌ها بالاتر است.

این به معنی پایین آمدن کیفیت کارها نیست. اشکان خطیبی مربی فرهان معین زاده پیشرفت او را اتفاق مثبتی دانست. درون پایان به این موضوع اشاره نمودند که هر شخص می‌تواند به یک، دو، سهو یا هر چهار شرکت کننده رای بدهد.

بیشتر بخوانید:  درمان آفتاب سوختگی در کنار ویتامین D

احسان كرمی درون خندوانه به عنوان مجری برنامه جذاب جدید معرفی نمودند + عکس ديدني جذاب

منبع : shahrematlab.com
یک روز مهم اخبار و خبر های جدید


روز خبر « ruzkhabar.ir »

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.goolcheen66